Duo Ruut andis välja uue lühialbumi "Kulla kerguseks"

Duo Ruut
Duo Ruut Autor/allikas: Birgit Murd

Duo Ruudul ilmus neljapäeval uus lühialbum "Kulla kerguseks".

"Värskelt kogumikult leiab nii varasemast tuttavamaid maitseid, aga ka midagi teravamat ja suisa võõramaist," kirjeldasid Duo Ruudu liikmed Ann-Lisett Rebane ja Katariina Kivi uut lühialbumit.

"Oma muusikas viime kokku parimad osad erinevatest maailmadest - esivanemate mõtetest ja iseenda tunnetest. Sellest rahvakandlest on saanud meie mänguväljak, kus erinevaid probleeme luua ja siis neid lahendada," kirjeldas Duo Ruut.  Albumi salvestas ning miksis äsja Eesti Muusikaettevõtlusauhindadel aasta miksija, masterdaja ja salvestaja nominatsiooni pälvinud Jose Diogo Neves. 

Duo sõnul on albumile erinevaid teid pidi jõudnud ühel või teisel moel tervendava toimega lood. "Hoidku need siis kuulajail meele rõõmsa ja keha tervena," soovib duo.

Lühikese tegutsemisaja jooksul maailmas ringi tuuritanud Duo Ruudu kontserdisuvi tõotab tulla tihe. Uut lühialbumit esitlevad noored muusikud nii kodumaal kui ka näiteks Tšehhis ja Itaalia tuuril. 

Albumi esitluskontsert toimub 5. juunil Viljandis.

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: