Heategevuslikul kontserdil "Laulud sõdurile" esinevad Tanel Padar, Liisi Koikson ja teised

Liisi Koikson
Liisi Koikson Autor/allikas: Sadu Triste-Juurikas

22. juuni õhtul jõuab publikuni heategevuslik kontsert "Laulud sõdurile", kus astuvad üles eesti parimad muusikud - Tanel Padar, Liisi Koikson, Marko Matvere, Jüri Pootsmann, Elina Born, Toomas Uibo, Eleryn Tiit, Kéa ning kaitseväe orkester dirigent Teet Raiki juhatusel.

10. aastapäeva tähistaval "Laulud sõdurile" kontserdil kogutud annetustega toetab Carolin Illenzeeri Fond raskelt vigastatud või teenistuses langenud kaitseväelaste laste haridusteed ning huvitegevust.

Laste toetuseks laulab eesti muusikute paremik — Tanel Padar astub kontserdil üles koos orkestri ja oma rokkbändiga. Marko Matvere ja Liisi Koikson esitavad pala "Tuulevaiksel ööl". Ka Eesti Laulul võidutsenud muusikud Jüri Pootsmann ja Elina Born toovad kontserdil publikuni dueti ning üle pika aja saab taas kuulda Toomas Uibot. Lauljatar Kéa esitab oma ema Kare Kauksi pala "Tunnete keel" ning saatest "Su nägu kõlab tuttavalt" tuntud Eleryn Tiit esitab oma lugu "Vaikin" esmakordselt koos orkestriga. Lauljaid saadab Kaitseväe orkester Teet Raiki juhatusel. Publikuni jõuab kontsert 22. juuni õhtul Kanal 2 vahendusel.

"Kaitseväe orkestril on järjekordselt suur rõõm ja au astuda üles "Laulud sõdurile" kontserdil," ütles kaitseväe orkestri dirigent Teet Raik. "Oleme 10 aastat sellel sündmusel osalenud ja rõõmustame, et saame ka sellel aastal anda oma panuse teenistuses langenud või vigastada saanud kaitseväelaste laste toetuseks."

Carolin Illenzeeri Fond kutsub inimesi üles toetama lapsi helistades fondi annetustelefonidele. Kümne tegevusaasta jooksul on pered tänu fondi toetustele saanud tuge oma laste ülikooli saatmisel, hobidega tegelemisel ning kooliaasta alguse puhul. Fond on saanud nime 2005. aastal välismissioonil Iraagis langenud vanemveebel Arre Illenzeeri tütre Carolini järgi. 

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: