Tuuli Rand avaldas uue singli "Tagasi ei saa"

Tuuli Rand
Tuuli Rand Autor/allikas: Pressimaterjal

Laulja Tuuli Rand andis välja enda teise videosingli "Tagasi ei saa", mis valmis koostöös produtsentide duo Sander Sadama ja Alvar Antsoniga. Loo video tegi samuti Alvar Antson.

Tuuli Rand on paljudele tuttav koosseisust Öed, kuid ta jätkab selle kõrvalt ka tööd sooloartistina.

"Hing vajab hetkel eneseväljendust sellises vormis ja mul on tohutult hea meel, et Alvar ja Sander sattusid mu teele, kellega koos uut materjali kirjutada," kommenteeris Rand.

Ta on varem sooloprojektina katsetanud ingliskeelset muusikat ning andnud loomingut välja artistinime Windy Beach alt. Nüüd on artist aga jõudnud soovini luua muusikat just eesti keeles.

"Kuidagi teine tunne on kirjutada ja esitada muusikat emakeeles, see tekitab väga erilise ja sooja tunde," sõnas Rand.

Eesti Laulult hoo sisse saanud Rand väitis, et ei anna alla enne, kui oma nime alt plaadi välja annab.

"Mul on mitu aastat juba kõlanud peas mõte, et tahaks uue plaadi teha ning ma loodan, et selle aastanumbri sees saab see teoks," ütles ta.

"Loo taust iseenesest oli sahtlis seisnud meil juba poolteist aastat, aga ju siis polnud selle lauluga õigel ajal õiget klick'i," märkis Antson, kes on üks loo kaasautoritest.

"Koostöö Tuuliga on kõik mida vähegi soovida saan ning tempo on meeletu! Kahe, kolme kuuga oleme kirjutanud ligi kümme demo ning tundub, et ideid tuleb aina juurde ja juurde," lisas ra.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: