Ennustusportaal: Eurovisiooni võidab Prantsusmaa, Eesti finaali ei pääse

Prantsusmaa esindaja Barbara Pravi
Prantsusmaa esindaja Barbara Pravi Autor/allikas: EBU / THOMAS HANSES

Järgmisel nädalal Rotterdamis toimuva Eurovisiooni lauluvõistluse võidab ennustusportaali Betsafe analüütikute hinnangul Prantsusmaa, suursoosik on ka Itaalia.

Koefitsiendid näitavad praegu, et Uku Suviste lugu "The Lucky One" teisest poolfinaalist edasi ei pääse. Eesti eurolaulu finaali jõudmise tõenäosuseks on 3,8% ja koefitsiendiks 100, mis on sama kui näiteks meiega ühes poolfinaalis üles astuval Lätil, Poolal, Tšehhil ja Gruusial.

Esimeses poolfinaalis koguvad ennustuste kohaselt enim hääli Malta ja Küpros, teises aga Šveits, Bulgaaria ja Island. Prantsusmaa loo "Voila" võidu tõenäosus on 19,6%. Järgnevad Itaalia ja Malta vastavalt 16,8% ja 13,6%.

Balti riikidest võib edukaim olla Leedu, kellele ennustatakse lausa kohta esikümnes. Läti ei pääse sarnaselt Eestile poolfinaalist edasi. Skandinaavia riikidest ennustatakse konkurentsitult parimat tulemust Islandile, kes astub üles looga "10 Years". Järgneb Soome eurolugu ning seejärel varasemate aastate Eurovisiooni superstaar Rootsi. Venemaa loole "Russian Woman" ennustatakse kohta finaalis ja 13. positsiooni.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: