ERR-i programmid tähistavad emadepäeva muusika ja etendustega

ERR-i programmid tähistavad emadepäeva muusika ja etendustega
ERR-i programmid tähistavad emadepäeva muusika ja etendustega Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Pühapäeval tähistatakse emadepäeva ja erilisi hetki pakuvad ka rahvusringhäälingu kanalid.

ETV

"Prillitoos" kell 9

Pühapäeva hommikul uudistab "Prillitoos" lapsevankrite muuseumis ja intervjuu annab Heli Suviste-Polikarpus. Muusikalise etteaste teeb Uku Suviste.

"Hommik Anuga" kell 10

Emadepäeva saates on külas president Kersti Kaljulaid ja Eesti Naisliit annab üle Aasta ema tiitli. Saates selgub ka Aasta suurpere.

"Soovikontsert emadele" kell 11.15

Emadepäeva juurde kuuluvad ikka lilled, koogid ja kallistused, aga kindlasti ka muusika. Erinevate toredate paladega tervitavad kõiki emasid tuntud eestlased. Head soovid ja mõtted saadavad teele Elisabet Reinsalu, Anna Levandi, Piret Järvis-Milder, Koit Toome, Rasmus Puur, Uku Suviste, Angelica Udeküll, Birgit Sarrap jt. Saadet juhib Margus Tabor.

"Emadepäev Linnateatriga" kell 18.40

Kaasa lööb pea kogu Linnateatri trupp koosseisus Argo Aadli, Andero Ermel, Mikk Jürjens, Piret Kalda, Alo Kõrve, Hele Kõrve, Anu Lamp, Liis Lass, Egon Nuter, Indrek Ojari, Märt Pius, Priit Pius, Andres Raag, Ursula Ratasepp, Anne Reemann, Elisabet Reinsalu, Rain Simmul, Külli Teetamm, Mart Toome, Sandra Uusberg, Andrus Vaarik, Helene Vannari, Kaspar Velberg, Evelin Võigemast, Kristjan Üksküla, Jaak Jürisson (külalisena), Veiko Tubin (külalisena), ansambel Regatt.

ETV2

Hommiku lasteprogramm alates kell 7.30

Pühapäeva hommiku lasteprogrammi leiab mitmeid emadepäevale pühendatud animafilme. Kell 10.20 toob ETV2 ekraanile "Lotte lugude" emadepäevale pühendatud eriosa.

"Õnneseen" kell 10.50

1985. aasta salvestisel laulavad Maarja-Liis Ilus ja Jaanus Nõgisto (Eesti)

"Emadepäev" kell 11

Esmakordselt tele-ekraanile jõudev Ugala Teatri lavastus "Emadepäev" on paiguti naerma ja paiguti hulluks ajav etendus, kus neli näitlejannat ning ema jagavad üksteise ja publikuga lugusid, millest koosneb nende argipäev. On nuttu ja armastust, rõõmu ning ebaõnnestumisi.

Osades Jaana Kena, Kadri Lepp, Triinu Meriste ja Terje Pennie. Lavastaja Liis Aedmaa, kunstnik Annika Lindemann. Režissöör Rait-Roland Veskemaa, juhtoperaator Andrus Rebane, toimetaja Reet Weidebaum, produtsent Tiina-Mari Koljak.

ETV+

Muusikafilm "Mamma" kell 7.45

Vendade Grimmide kuulsa muinasjutu "Hunt ja seitse kitsetalle" ainetel vändatud omaaegne menukas lastemuusikafilm, mille peaosades on noored Ljudmila Gurtšenko ja Mihhail Bojarski. Loomad elavad metsakülas üsna sõbralikuilt ja rahus, kuni hallil hundil (Mihhail Bojarski) küpseb siiski plaan kitsetalled nahka pista. Kitsemamma (Ljudmila Gurtšenko) ja teised rahumeelsed loomad selle üle mõistagi ei rõõmusta ning pahalastele tuleb koht kätte näidata.

Klassikaraadio

"Sooviklassika" kell 10.05

Klassikaraadio eetris kõlab kahetunnine soovikontsert, kus saab edasi anda emadepäeva tervitusi ja kõlab kuulajate lemmikmuusika. Telefon stuudios on 611 4285, elektronpost [email protected].

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: