Galerii: Veteranirock jõuab tänavu huvilisteni teleekraani vahendusel

Traditsiooniline heategevuslik kontsert Veteranirock sel aastal ära ei jää, vaid jõuab huvilisteni ETV vahendusel. Lavale astuvad mitmed artistid ning saatejuht Andres Kuusk ajab veteranidega juttu.

Sel aastal tähistatakse veteranipäeva ehk missioonisõdurite ja teenistuses vigastada saanud Eesti sõjameeste päeva juba üheksandat korda. Neile pühendatud kontserdil esinevad Smilers, Shanon, Nevesis ja kaitseväe orkestri ajateenijate rockbänd Katerock.

Saates tuleb juttu ka sinilillekampaaniast "Anname au!", millega kutsutakse kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide tunnustamiseks kandma Sinilillemärki ning mida korraldatakse juba kaheksandat korda.

Sel aastal kogutakse annetusi, et toetada veterane, nende lähedasi ning tervishoiu- ja spordivaldkonda laiemalt. Sinilille sümboolika müügist saadava tuluga aidatakse Narva Haiglal soetada vajalikke seadmeid, MTÜ Peaasjal jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Viljandi linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidul edendada erivajadustega inimeste sporti.

Veteranirock on ETV2 eetris sel reedel kell 22.00 ja ETV eetris pühapäeval kell 11.15.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: