Jupiter.err.ee esimene aasta: mis sarju ja filme on enim vaadatud?

Aasta tagasi 22. aprillil avatud ERR-i veebikanal Jupiter.err.ee on kasvanud populaarseimaks kodumaiseks veebikanaliks. Esimesel sünnipäeval avaldas Jupiteri toimetus esimese aasta kõige menukamad sarjad ja filmid.

Esimese tegevusaasta kõige populaarsem sari külastajate seas on maailmaklassi kuuluv BBC politsesari "Äraostmatud", sellele järgneb kodumaine spioonidraama "Reetur". Esikümnest leiab nii krimisarju kui ka ajaloolisi suurlugusid, samuti komöödiasarja "EnsV". Suurt populaarsust naudib Jupiteris aga näiteks ka kodumaine põnevussari "Ohtlik lend". Hetke üks populaarseimaid sarju veebikanalis on ajastudraama "Paradiis".

Aasta populaarseimad sarjad Jupiteris

1.     "Äraostmatud" 
2.    "Reetur" 
3.    "Pulss"
4.    "Surm paradiisis"
5.    "Üle Atlandi" 
6.    "Babülon-Berliin" 
7.    "Hercule Poirot" 
8.    "EnsV" 
9.    "Maailm leekides"
10.    "Katariina" 

Kirevat valikut jagub ka filmimaailmast. Veebikanali populaarseim mängufilm esimesel tegevusaastal oli "Ärtuemand", dokumentaalfilmidest tõuseb esile "Rasvarinne". Viimane on veebikanalis nähtav veel mõned nädalad. 
Eesti filmidest on vaatajaid enim köitnud legendaarne "Malev", Mart Sanderi lühifilmidest koosnev antoloogia "Kõhedad muinaslood" ja Tallinnfilmi mängufilm "Regina".

Jupiteri audiovalikust tõusevad esile kuulsad järjejutud ja kuuldemängud, mille on sisse lugenud Eesti näitlejad.

Esimese aasta suurimad menukid on:

- Andrus Kivirähki kuuldemängud
- "Hercule Poirot" järjejutud 
- "Isa Browni lood" 
- Järjejutt "Loomade farm" 

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: