Yasmyn avaldas uue singli "I Had It Good"

Yasmyn
Yasmyn Autor/allikas: Marleen Muhuste

Kodumaine muusik Yasmyn avaldas kolmapäeval uue R&B'liku kõlaga singli "I Had It Good".

"I Had It Good" on oma olekult klassikaline lahkumineku laul, mille sõnum edastab pigem võimendavat ning positiivset kui kurba sõnumit. "Ma tunnen, et olen laulukirjutajana inimene, kes ei pea olema konkreetselt antud ajahetkes, et jutustada lugu mingist situatsioonist, kogemusest või tundest," rääkis Yasmyn. "Mul on alati olnud soov kirjutada lahkumineku lugu ning kui ma kuulsin seda biiti, siis tundsin, et see võiks kanda sõnumit, mida kuulaksin enda jaoks keerulisel ajal."

"Loodan, et see lugu on toeks inimestele, kes tunnevad, et nad on katki või neil on raske, ning meenutab, et neis on olemas see sisemine jõud, mis on vajalik edasi liikumiseks," lisas lauljatar. Lugu sobib hästi tulevase albumi temaatikaga, milleks saab olema lõputu ringlus. "Minu jaoks esindab see lugu midagi, mida sa koged peale millegi lõppu, kus võivad esmalt emotsioonidena esile lüüa kurbus, nutt, lein. Kuid peale seda tekib arusaam, et tegelikult väärid sa oma ellu midagi paremat — paranemine ja jõu leidmine algab sinust endast," selgitas autor. 

Yasmyn'i kolmas kauamängiv ilmub 26. mail TIKS rekords'i alt. Uus album "Yasmyn" saab olema segu moodsa souli ja R&B muusikamaailmas. "See album kannab minu artistinime seetõttu, et tunnen, et olen jõudnud uue albumiga žanrini, mis iseloomustab mind muusikaliselt kõige enam ja peegeldab seda, mida ma artistina teha soovin," lisab artist. 

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: