Maire Aunaste tööandja ei lubanud ERR-ile intervjuud anda

Teisipäeval joobnuna autoroolist tabatud Maire Aunaste pidi neljapäeva õhtul "Ringvaatele" intervjuu andma, et oma teo eest vabandada, kuid tema tööandja Maaleht keelas 45 minutit enne otse-eetrit intervjuu andmise ära.

"Meil on väga kahju, püüdsime veel otse-eetri ajal kompromissile jõuda, aga kahjuks tulemusteta," sõnas ETV elamussaadete peatoimetaja Karmel Killandi.

"Ringvaate" meeskond oli enne saadet juba intervjuu ette valmistanud ja ka Aunastel endal oli soov avalikult vabandada. Kuna tööandja intervjuud anda ei lubanud, tegi Aunaste "Ringvaates" pöördumise, kus sõnas, et tunneb oma teo pärast piinlikkust.

"Ma olen viimaste päevade Eesti elu kõige suurem antikangelane. Põhjuseks olen ainult mina ise. Muidugi ma tahan vabandada ja ma vabandan ka, aga enne seda veel ütlen ma, et mul on erakordselt piinlik iseenda pärast, sest rohkem ei saa ükski inimene pettuda, kui ta pettub iseendas," ütles Aunaste, märkides, et ta käitumine oli kergemeelne ja ta oli enne rooli istumist joonud paar klaasi džinn toonikut.

"Ei ole vaja hüpata autosse nii, et sa mõtled, et mitte midagi sinuga ei juhtu. Juhtub küll. Sa tõmbad kogu oma eelnevale elule kriipsu peale," sõnas ta.

"Ma vabandan kõikide nende tuhandete inimeste ees, kes on mu saateid vaadanud, mu lugusid lugenud ja vabandan nende ees, kes on minu lähedased, minu sõbrad, minu toetajad ja ka nende ees, kellel on olnud elus samasugune saatuslik viga, aga neile pole seda võimalust antud, et kutsutakse mingisse väga vaadatavasse saatesse ja nad saaksid oma loo rääkida," ütles Aunaste.

"Mul tõesti on hinges piinlikkuse tunne, kahetsen ja et nii naiivseid ja rumalaid otsuseid üks nii vana inimene ikka veel teeb. Seda ma võin aga küll lubada, et sellel teemal ma räägin elus viimast korda," sõnas Aunaste.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: