Gerli Padar annetas vanad rattad paljulapselistele peredele

Gerli Padar ja Martin Parmas kogusid kampaania "Igale lapsele ratas" raames kokku nii enda laste kui ka vabatahtlike perede rattad ning annetasid need paljulapselistele peredele.

"Neid rattaid oleme palju kasutanud, ühte ratast, mille ära anname, on kasutanud mõlemad meie lapsed," rääkis Padar.

"Eks neid rattaid on kõigil garaažinurgas vedelemas, mis on sõidukorras, aga pole kedagi, kes sõidaks," tõdes Padar ja kiitis, et see on äge kampaania.

Lisaks enda laste vanade rataste kokku kogumisele tegi Padar ka kodukohas üleskutse teistele peredele oma vanu rattaid annetada. "Ma väga lootusrikas polnud, ma ei teadnud, kuidas selline üleskutse toimib, aga viie-kümne minutiga oli juba kaks ratast olemas, ma olin nii üllatunud, " ütles ta. "Tore tagasiside on olnud sellele kampaaniale, mul on hea meel ja olen tänulik."

"Minu emal polnud võimalust osta kahele lapsele ratast, nii et ma tean seda tunnet, kui pead oma õe või vennaga ratast jagama või et üldse pole ratast," tõdes Padar. "Loodan, et kampaania teeb lapsi rõõmsaks ja pakub neile täisväärtuslikumat elu."

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: