Ellen DeGeneresi saate vaatajate arv langes skandaalijärgselt miljoni võrra

Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres Autor/allikas: Scanpix/AP Photo/Chris Pizzello

Emmy-võitjast koomikule ja telesaatejuhile Ellen DeGeneresile tehti möödunud suvel etteheiteid selle kohta, et tema jutusaate töökeskkond on mürgine ja seal on ette tulnud nii rassismi kui ka seksuaalset väärkohtlemist. Süüdistused on mõju avaldanud ka saate vaadatavusele.

Jutusaate "The Ellen Show" 18. hooaja esimene osa jõudis vaatajateni 21. septembril 2020 ning DeGeneres vabandas saate alguses, tuues muu hulgas välja, et ta ei olnud paljude kirjeldatud juhtumitega üldse kursiski, kirjutab Independent.

Kuigi hooaja avaosa tõi saatele viimase nelja hooaja parimad vaatajanumbrid, on vaatajaskond pärast seda märgatavalt langenud. Viimase kuue kuu jooksul on saatel olnud keskmiselt 1,5 miljonit vaatajat, aasta varem oli samal ajal keskmine vaatajate arv aga 2,6 miljonit.

Ka saate peamise vaatajaskonna (alla 54-aastased naised) osakaal on 38 protsendi võrra langenud ning reklaamitulu on vähenenud 20 protsenti.

Produktsioonifirma Telepictures asepresident David McGuire arvab aga, et vaatajanumbrite langust ei tasu seostada skandaaliga, vaid pigem koroonapandeemiaga.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: