Ansambel deLULU avaldas uue singli

deLULU
deLULU Autor/allikas: Pressimaterjal

Ansambel deLulu, kuhu kuuluvad Taavi Paomets, Mairo Marjamaa ja Inga Tislar, avaldasid oma kolmanda ametliku singli "Do U Remember".

Lugu loodi südatalvel, kui õues sadas viimaste aastate suurimaid lumehelbeid. Juba salvestus ise oli lauljate sõnul seetõttu maagiline protsess. Loo läbiv ja põhiline teema on lootus. Lootus, et öö muutub päevaks ja raskused saavad ületatud.

"Lugu näitab meie tiimi mitmekülgsust ja avatud loomingulisust. Taotlus oli luua midagi, mis oma lihtsuses hoiaks võimalikult palju fookust vokaalil. Panime lüürikasse väga palju energiat, et maalida kuulajale heliga terviklik ilukirjanduslik lühinovell", kirjeldas Paomets.

Marjamaa lisas aga, et lugu kuulates jääb aeg justkui pisut seisma. "Sunnib võtma aega ja vaatama hetkeks tagasi. Iga kord tekivad uued meeldivad tunded. Lugu sümboliseerib minu jaoks vabadust ja vahetust," ütles ta.

"Minu arvates on võimsaimaks omaduseks selle loo ja tegelikult kogu meie muusika juures vabadus. Vabadus mängida muusika ja rütmiga, aga ka tähenduse ja lüürikaga. Vabadus teha täpselt sellist muusikat, nagu meie kolm hinge ihaldavad," lisas Tislar.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: