Ivo ja Robert Linna ning Hans Nayna jagasid konkurentidele punkte

Laupäeval, 6. märtsil toimub Eesti Laulu finaal ja nagu traditsiooniks saanud, käivad finalistid kahekaupa "Ringvaates" konkurentidele punkte jagamas. Teisipäeval jagasid punkte Ivo ja Robert Linna ning Hans Nayna.

Nayna tõdes, et Eesti Laulu finaali pääsemine oli tema jaoks väga ootamatu ning lauluvüistluse pingest vabanemiseks kulus tal mitu päeva. Konkurentidele punkte jagades pani ta laulude esikolmiku paika enda arvamuse põhjal, ülejäänud lugusid aitas Naynal järjestada ta ema, kes on suur Eurovisiooni-fänn.

Hans Nayna punktid konkurentidele Autor/allikas: ERR

Esimesele kohale paigutas Nayna Uku Suviste looga "The Lucky One".

"Ta väärib seda. Ma tean eelmise aasta lugu. Kuidas saab võitja jääda ilma auhinnata? Seepärast panin Uku esimeseks," ütles Nayna.

Ka Linnad tõdesid, et ei olnud oma finaali pääsemises täiesti kindlad, sest hääletus võib kujuneda ettearvamatuks. Ivo Linna tunnistas ka, et enne lavale minekut oli tal kerge närv sees ja ta muretses, kas sõnad ikka meeles on.

Ivo ja Robert Linna punktid konkurentidele Autor/allikas: ERR

Punktide panekul tegid mõlemad Linnad oma edetabeli, mille põhjal seejärel ühise nimekirja kokku panid. Esikoha sai Jüri Pootsmann looga "Magus melanhoolia".

"Ma ei kuulanud kordagi neid lugusid üle enne punktide panemist, vaid üritasin selle järgi panna punkte, et mis mulle kõige rohkem meelde on jäänud. Pootsmanni loo kõrged noodid, need lihtsalt ei lähe kõrvast ära, need kummitavad kogu aeg," rääkis Robert Linna.

Üldedetabelit juhib hetkel samuti Jüri Pootsmann:

Üldseis pärast Ivo ja Robert Linna ning Hans Nayna antud hääli Autor/allikas: ERR

"Ringvaate" Eesti Laulu osalejate antud häältest moodustuv lõppjärjestus selgub reedeses, 5. märtsi saates.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: