Wiiralt avaldas bluusihõngulise singli "Mees su mäng on mängitud"

Wiiralt “Mees su mäng on mängitud
Wiiralt “Mees su mäng on mängitud" Autor/allikas: pressimaterjalid

Eesti Laul 2021 poolfinaali jõudnud blues'i ja country sugemetega bänd Wiiralt avaldas koostöös Hendrik Sal-Salleriga uue singli "Mees su mäng on mängitud".

Värske singliga "Mees su mäng on mängitud" keritakse tempot üles, jäädes truuks oma bluesi ja country mõjutustele, sidudes sisse ka Wiiraltile omased banjo ja slide kitarrid.

Inspiratsiooni saadi vanast luuletusest. Vahur Krautmani kirjutatud muusikaga koos jäävad kummitama Joel Sangi sõnad "Mees, su laul on lauldud, su mäng on mängitud...". "Ju oli see saatus, et ajal, mil ma olin veel 33-aastane, avastasin ma selle Joel Sang'i 33 aastat tagasi kirja pandud luuletuse, mis räägib... saatusest; ning ju oli see ka saatus, mistõttu meloodia nendele sõnadele hakkas peas end avama juba täiesti esimesel lugemisel," rääkis Krautman.

Bänd on kurjakuulutavate pealkirjadega laule teiud varemgi. "Peale seda, kui 2020. aasta alguses endi lauluga "Sel kevadel" Covid-19 viirust ette ennustasime, ei julge hästi neid kurjakuulutavaid lugusid enam välja anda, aga näed… siin me jälle oleme," rääkisid nad.

Uue loo andis Wiiralt välja koostöös Hendrik Sal-Salleriga. "Olen vaikselt nende tegemistel silma ja kõrva peal hoidnud tegelikult nende algushetkedest alates ja nüüd kuidagi loogilise jätkuna alustasime koos asjade lükkamist," rääkis Sal-Saller. "Wiiralt on väga lahe kamp! Teevad päris muusikat päris pillidega! Katsun nende tegemistel nõu ja jõuga abiks olla."

Kuula Wiiralti uut singlit "Mees su mäng on mängitud":

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: