Karin Ratas abikaasast: kui inimene teeb nii palju tööd, siis selline tähelepanu väärib iga päev sooja paid

Endine peaminister Jüri Ratas pälvis presidendilt tänavu Riigivapi II klassi teenemärgi.

Ratas tunnistas ETV-le antud intervjuus, et viimastel nädalatel on tal olnud piisavalt aega, et ka oma perega talverõõme nautida.

"Mul on väga hea meel, et lapsed on saanud hästi sina-peale mäesuusatamisega ja oleme püüdnud seda sellel aastal siin Eestimaalgi harrastada Kiviõlis ja Valgehobusemäel. Hea meel, et tütar, kes on 15-aastane, tema on võtnud ka murdmaasuusatamise ette oma sõbrannaga," rõõmustas Ratas.

Karin Ratas tunnistas, et raske on olnud viiruseperioodil koduse õpetajatööga hakkama saada. "Kõige raskem on neid motiveerituna hoida seal töölaua taga," sõnas ta.

Ühe peamise asjana peaministri töö juures tõi Jüri Ratas välja valikute tegemise. "See võib tunduda selline leierdatud ütlus, aga tegelikult sa pead seisma iga päev väga erinevate otsuste ees ja reeglina pead arvestama alati, et üks otsus puudutab mitte ainult ühte, vaid võib-olla kümmet otsust. Need on alati tervikpildid, mida tuleb näha. Ei ole nii, et kas täna on väga hea magustoit või suurepärane magustoit. Reeglina nende otsuste juures on keerulised valikud ja on rasked ja keerukad otsused - halvad otsused, tuleb valida nendest parim," iseloomustas ta.

"Ma arvan, et kui üks inimene teeb nii palju tööd, siis selline tähelepanu väärib iga päev sooja paid," sõnas abikaasa Karin, miks tema endisele peaministrile teenetemärgi annaks.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: