ERR-ist pälvis presidendilt teenetemärgi neli inimest

Karmel Killandi, Õie Arusoo ja Andres Kuusk
Karmel Killandi, Õie Arusoo ja Andres Kuusk Autor/allikas: ERR

President Kersti Kaljulaidilt pälvis tänavu teenetemärgi neli ERR-i inimest: Karmel Killandi, Andres Kuusk ja Õie Arusoo ETV-st ning Raadio 2-s saadet vedav Pavel Botšarov ehk Gameboy Tetris.

Karmel Killandi on ETV elamussaadete peatoimetaja. Valgetähe IV klassi teenetemärgi sai ta panuse eest EV100 ürituste teleülekannete produtsendina.

21 aastat ETV-s poliitika-ühiskonnasaateid juhtinud Andres Kuusk veab praegu saadet "Esimene stuudio". Valgetähe V klassi teenetemärgi omanikuks sai ta tänuväärse töö eest poliitika ja poliitikute taustade avamisel. Samuti on ta seisnud aastaid Euroopa Ajakirjanduskeskuse nõukogu liikmena ajakirjandusliku sõnavabaduse ja tasakaalustatud inforuumi eest.

Õie Arusoo on "Osooni" produtsent-toimetaja, kes pälvis V klassi teenetemärgi. Ta on pühendanud 50 aastat looduse ja keskkonnakaitse teemade kajastamisele ja pannud mitu põlvkonda eestimaalasi elanud kaasa sellele, mis toimub meie metsades, rabades ja luidetel.

Valgetähe V klassi teenemärgi pälvis ka Raadio 2-s saadet vedav Pavel Botšarov ehk Gameboy Tetris. President tunnustas teda suure panuse eest lõimumisse.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: