Uku Suviste publiku puudumisest: see kogemus on uudne, aga sellega tuleb harjuda

Foto: kuvatõmmis

Laupäeva õhtul selgusid Eesti Laulu ülejäänud kuus finalisti, üks finaali pääsejatest oli ka Uku suviste looga "Lucky One".

Uku Suviste jaoks on tänavu juba mitmes kord Eesti Laulul olla. "Eks ta on alati elevil emotsioon ja kunagi ei tea, mis võib saada," rääkis Suviste ERR Menule pärast teist poolfinaali. "Olen pingil istunud ja mitte saanud edasi ja olnud sellel pingil ja saanud disklahvi. Kolm viimast aastat on olnud stabiilsed selles mõttes, et olen saanud edasi, aga eks ikka on alati väike elevus."

Laupäevases teises poolfinaalis läks Ukul enda sõnul hästi ja ta jäi rahule. "Lava peal tundus justkui, et kõik, mis oli plaanis teha, justkui õnnestus. Meil oli põhiline prooviaeg eile õhtul ja oli palju sellist mida lavaliselt ja režiiliselt ei saanud lõeptada proovi käigus, nii et suur töö tuli teha pärast seda, kui proov oli lõppenud ja mul on hea meel, et need asjad sai teostatud," rääkis ta. "Lava pealt tunne oli okei, aga kui ma rahulikult istun maha ja vaatan eetripildi üle, eks siis selgub, neid asju kindlasti on, mida saab paremini teha."

See, et tänavu publikut saalis polnud, andis Suviste sõnul tunda ka lavalolles. "See on väga suur vahe. Mäletan seda melu, mis siin eelmine või üle-eelmine aasta toimus. See on kindlasti energia, mis nüüd jäi saamata," tõdes ta.

"Loomulikult kõik kaasvõistlejad, žürii ja tiim tegid parima, et meile kaasa elada. Eks me kujutasime ette, et kõik need inimesed, kes oleks tahtnud tulla, olid telerite või nutiseadmete taga ja elasid meile kaasa. Me ju laval peame palju asju endale ette kujutama, asi siis kujutada praegu seda ette, et inimesed meile kaasa elavad. Loomulikult see kogemus on teine ja uudne meie jaoks, aga tuleb harjuda."

Eesti Laulu finaal toimub 6. märtsil.

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: