TUJA | B!anca: kukla kratsimise efekt on garanteeritud

Bianca Rantala
Bianca Rantala Autor/allikas: Sohvi Viik

Bianca Rantala, Artis Boriss, Robert Rebane, Mairo Marjamaa ja Jeremia Kangas astuvad Tudengijazzil üles koosseisus B!anca.

B!anca on sündimerele ja tugevatele arranžeeringutele tuginev ansambel, mis viljeleb "popfusiontümmi-muusikat". Esitatakse Bianca Rantala omaloomingut, millest võib leida mõjutusi nii Dirty Loopsist, Jacob Collierist, Louis Colest kui ka muudest taolistest beat-muusika esindajatest.

Muusikat iseloomustavad lihtsad ja meeldejäävad meloodiad ning riffid, mis panevad ka kõige tõsisema inimese näppe viskama. Ühtlasi tuginevad laulud keerukale harmooniale, polürütmidele ning aeg-ajalt ka 7-9-häälsele laulule, seega on ka kukla-kratsimise efekt garanteeritud. Lugudele annavad oma näo Artis Boriss uhke sündiarsenaliga, Robert Rebane elektri- ja sündibassiga, Mairo Marjamaa saksofoni ning klahvidega, Jeremia Kangas trummide ja drumpadiga ning Bianca Rantala vokaali, harmooniablokkide ja klahvidega.

B!anca astub TUJA festivalil üles 4. märtsil Tartu Genialistide Klubis ja 6. märtsil Fotografiskas.

TUJA ehk Tudengijazz on vanima traditsiooniga rütmimuusikafestival, mis toimub tänavu juba 39. korda 2.-6. märtsil.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: