Kuidas sina AK-d vaatad? Saada meile pilte ja videoid!

"Aktuaalset kaamerat" vaatamas Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

11. märtsil saab Eesti vanim järjepidevalt eetris olnud uudistesaade "Aktuaalne kaamera" 65-aastaseks. Sel puhul ootab AK toimetus vaatajate videoid ja pilte sellest, kuidas nende kodus uudistesaadet vaatama kogunetakse.

Tänu tehnoloogia arengule ei vaata inimesed teleuudiseid enam ainult kell 21.00 televiisorist, vaid kasutavad ka mitmesuguseid teisi ekraane, olgu selleks siis arvuti või telefon, lisaks muidugi telerist järele vaatamise võimalusi. Seega on uudistesaade jätkuvalt väga populaarne nii noorte kui ka vanade seas ning vaatajaid jagub nii Eestisse kui ka välismaale.

"Me teeme saadet igal õhtul ühel pool ekraani, aga tahaksime väga teada, kuidas meie vaatajad teisel pool ekraani seda vaatama kogunevad. Väga tore oleks näha, kas vaatate uudiseid koos mitme põlvkonnaga, laste või lemmikloomadega või hoopis järelvaatamisest," rääkis teleuudiste juht Liisu Lass.

Vaatajate saadetud videoklipid ja fotod jõuavad ka 11. märtsil eetrisse mineva "Aktuaalse kaamera" sünnipäevale pühendatud saatesse.

Videole ja fotodele jäädvustage oma tavapärane rütm - kellega, millistest seadmetest ja kuidas "Aktuaalset kaamerat" olete harjunud jälgima. Kuni 30-sekundilised videoklipid või fotod laadige üles minupilt.err.ee lehele, märksõnaga AK65. Jäädvustusi ootame veebruari lõpuni.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: