Metsakutsu räpib uues loos "Murekõne" 60 sekundiga 196 sõna

Rainer Olbri ehk Metsakutsu.
Rainer Olbri ehk Metsakutsu. Autor/allikas: pressimaterjalid

Metsakutsu andis välja uue sotsiaalkriitilise loo "Murekõne", kus räpib 60 sekundi jooksul kokku 196 sõna. Loo tausta autor on produtsent IKStee, loo mix'i ja master'i eest vastutab Meelis Meri ja kogu visuaalse poole autor on räppar ise.

"Tegin selle murekõne vastukaaluks erinevatele vihakõnedele, mida internetis igal pool kogu aeg näen," selgitas Metsakutsu. "Sain looga öeldud paar mõtet, mis viimasel ajal meelel on kiikunud. Selleks see räppmuusika ongi.

"Mõned kommentaarid Eesti poliitkultuuri kohta, paar muremõtet seoes kohaliku räpiga ja palju endasse vaatamist. Müra inforuumis on tõesti vali, aga mulle tundub, et kumiseb ainult üks pool dialoogist, selle looga raputan haavadele natukene balanssi."

Loo formaat on nn kõneformaadis ja puudub klassikaline loo ülesehitus salmide ning refrääniga, tekst ületab ühes minutilises lõigus 196 sõna piiri.

""Murekõne" kompab minu kuulajaskonna taluvuspiiri, sest tänaseks teame ju enam vähem, mida kodumaine publik räppmuusikast laias laastus ootab, aga ma katsetan teistsuguse formaadiga, et asja enda jaoks põnevana hoida, nikerdasin sõnade ja flow'ga, püüdsin loo jooksul räppimise tempot tasapisi tõsta ja eksperimenteerisin muude tehniliste nüanssidega," kirjeldas Metsakutsu.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: