Genka & Dew8 avaldasid video loole "Penny"

Genka x DEW8
Genka x DEW8 Autor/allikas: Pressimaterjalid

Albumil "Oleg" kõlav tumeda huumoriga vürtsitatud armastuslaul "Penny" on saanud endale muusikavideo, kus astub kaamera ette ka pala külalisvokalist Robin Juhkental.

"Tegemist on armastuslooga. Kindlasti eluline, aga mitte autobiograafiline," seletas Genka põgusalt lahti "Penny" tagamaad. "Kõigile lohutuseks, et kui oled eeskujulik Karen, siis sünnid järgmises elus parema juuksuriga ja suuremas alevis," lisas ta.

Robin Juhkentali vokaal värvati loosse möödunud suvel. "Genka ütles, et üks lugu vajaks refrääni häält," meenutas Juhkental. "Ma ei mõelnud kauem kui kaks sekundit, sest Genka on Jarek Kasari kõrval mu lemmik Eesti räppar of all time," jätkas ta.

"Penny" visuaal pidi valmima juba mõni aeg tagasi, ent läks teisiti.

"Algselt oli plaan võtta limusiin, tantsijad ja päris naised, aga ilmselt koroona tõttu jäi video eelarve väiksemaks," kirjeldas Juhkental. "Juhtuski nii, et kui võttele saabusin, siis Genka ütles käskiva häälega, et on kaks kleiti, mis talle väikesed ja Dew8-ile suured, aga mulle peaks sobima. Eriti ei tahtnud neid selga panna, aga Genka on minust nii palju suurem ja ilmselt ka tugevam, et ma ei julgenud vastu plõksima hakata."

Genka ja Dew8 lubasid kõikidele albumi "Oleg" loole teha video või visuaali ning esitleda seda igal pühapäeval kell 20.00.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: