Kanakasvataja Tanel Tang: maheteemad on tulevik

"Ringvaade" vestles uue saatesarja "Tanel ja kanad" kangelase Tanel Tangiga, kelle sõnul on mahepõllundus investeerimist väärt tulevikuteema.

"See on lõputu stress. Põllumajandus ei ole kerge, eriti maal," rääkis pealinnast kodusaarele Saaremaale tagasi kolinud ja 1500 kana võtnud Tanel Tang "Ringvaates".

"Investeeringud ulatuvad 200 000 euroni. Igakuiselt olen kasumis, aga võtab aastaid aega, et investeering tasa teha." Taneli sõnul on see aga midagi, millesse on väärt praegu investeerida. "Maheteema ja kanad ja munad on tulevikuteema," rääkis ta. "Kui ma oleks investeerinud puurikanadesse, siis ma oleks nagu investeerinud diiselauto arendamisesse. 5-10 aasta pärast on see kadunud."

Ta loodab, et tema ja ta kanade tegemisi jälgiv saade harib inimesi maheteemadel. "Loodetavasti saavad inimesed pärast selle saate vaatamist aru, miks see mahe on loomadele ja inimestele endale kasulik."

"Tanel ja kanad" on ETV eetris laupäeval kell 10.00 hommikul.

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Allikas: Ringvaade

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: