Petturitel õnnestus tuhandeid Weekend Festivali fänne valeinfoga narritada

Weekend Festival Baltic esimene päev
Weekend Festival Baltic esimene päev Autor/allikas: www.facebook.com/weekendbaltic

Facebookis levib juba 8000 osalejat kogunud Weekend Festival Baltic 2021 üritus. Fännide pettumuseks on teade siiski võlts ja festivali kunagised korraldajad sellega seotud pole.

Eile õhtul avaldas Weekend Festival Baltic oma ametlikel sotsiaalmeediakontodel teate, et vaatamata Facebookis levivale infole festival tänavu ei toimu ja loodud üritus on pettus. 2019. aastal kuulutas festivali korraldajafirma välja pankroti, kuid siiski hellitatakse fännide lootusi festivaliks järgmisel suvel. "Andke kommentaarides teada, kui tahaksite festivali tagasi!" seisab postituses.

Weekend Festival Baltic 2021 ürituse lehel on korraldajaks märgitud konto World Dj Win Music, millel on ligi 200 meeldimist. Konto lehelt leiab arvukalt kuulsate artistide kontserte, seal hulgas Travis Scotti kontserti Ungaris, Aerosmithi Euroopa turnee ja Justin Bieberi maailmaturnee, kus kõigil korraldajaks World Dj Win Music, kuid ühelgi üritusel keegi end osalema märkinud pole.

Lisaks on Weekend Festival Baltic 2021 üritusega samal kuupäeval, mullu 29. detsembril lisatud ka näiteks 2021 Viljandi Folk Music Festival üritus.

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: