Galerii: "Aktuaalne kaamera" sai uue ilme

1. jaanuarist uuenevad "Aktuaalse kaamera" stuudio taustakujundus ja eetrigraafika ning kell 18.30 ja 21 eetrisse minevad saated hakkavad pisut erinevad välja nägema.

"Aktuaalsel kaameral" on igaõhtuselt kaks pikka uudistesaadet, millest esimene, kell 18.30 algav annab päevauudistest, majandus-, kultuuri-, spordisündmustest ning ilmast kiire ülevaate. Kell 21 algav saade keskendub päeva olulisemate uudiste ülevaatele ja analüüsidele, mistõttu otsustaski saatemeeskond neid kaht nüüdsest stuudiovisuaalidega eristada.

"Saate eetrigraafika muutub värvilahenduselt lihtsamaks, et infokülluses oleksid tiitrid ja muu kuvatav informatsioon paremini haaratav ning sobiks mõlema saate taustaga," ütles teleuudiste pearežissöör Rait-Roland Veskemaa.

"Baltimaade moodsaimas uudistestuudios oleme kolme aastaga leidnud tasakaalu, kuidas võimalikult hästi kasutada stuudios olevaid LED-ekraane, et infot selgemini ja veel paremini vaatajateni tuua," lisas ta.

Samuti toetab praegune muutus üleminekut järgmisesse etappi, et kasutusele võtta 3D stuudiograafika, mille abil on edaspidi võimalik mitmeid protsesse paremini näidata.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: