"Terevisioon" läheb pühade eel stuudiost välja

"Terevisiooni" saatejuht Reimo Sildvee. Autor/allikas: Elo Selirand

"Terevisioon" läheb järgmisel nädalal pühade eel stuudiost välja külla tartlastele, tallinlastele ja rakverelastele.

Esmaspäeval, 21. detsembril võivad kõik varajased ärkajad tulla Tartu raekoja platsile ja kiigata, kuidas vabast õhust läheb eetrisse "Terevisiooni" otsesaade Katrin Viirpalu ja Owe Peterselli juhtimisel. Lisaks jõulujuttudele tartlastega näeb saates väiksemaid ja suuremaid uisutajaid ning Kristiina Ehini ja Silver Sepa tuliuue jõululoo esmaettekannet.

Teisipäeval, 22. detsembril juhivad saated Liisu Lass ja Reimo Sildvee ning nemad on valinud oma välistuudioks Tallinna vanalinna südame ehk Raekoja platsi. Saates leitakse vanadele ürikutele ja ajaloodokumentidele tuginedes vastus küsimusele, kas maailma esimene jõulukuusk siis ikka oli Tallinnas või mitte? Muusikat teevad saates Evelin ja Johan Randvere.

Kolmas pühade-eelne saade viib "Terevisiooni" saate koos vaatajatega 23. detsembri hommikul Rakverre. Katrin Viirpalu ja Owe Peterselli juhitud saade uudistab, kuidas lähevad jõuludele ja aastavahetusele vastu virumaalased. Lisaks maitstakse saates Rakvere populaarsemaid küpsetisi ja muusikat teeb teiste hulgas ka Bonzo.

Kõik saated algavad – nagu ikka – 6.55.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: