Tõnis Milling erilistest abieluettepanekutest: pime kinosaal, sukeldumine ja käerauad

Foto: ERR/ Romi Hasa

"Vikerhommikus" oli külas pulmaisa Tõnis Milling, kes rääkis raadiokuulajatele erilistest abieluettepanekutest, mida Eestis tehtud on.

Milling nentis, et üldiselt Eestis kuigi palju erakordseid käepalumisi ei tehta.

"Eesti mees on ju küllaltki tagasihoidlik, rahulik ja temalt midagi erakorset välja pigistada on mõnikord päris raske. Nad pigem teevad seda vaikselt oma olulises kohas või restoranis ja nad väga suurt tähelepanu ei nõua," selgitas Milling.

Siiski meenusid talle aga mõned olukorrad, mil mehed kaasale abieluettepaneku tegemiseks midagi suuremat välja mõtlesid. Näiteks viis üks mees oma tulevase naise kinno ja ütles, et ainsad vabad kohad olid esimeses reas. Kui nad kinno jõudsid, oli saal juba pime.

"Kui ekraan valgeks läks, siis tegelikult hakkas jooksma selline reklaam, mis oli nendega seotud. Pärast tuli välja, et kõik inimesed saalis olid nende sõbrad. See oli tüdrukule muidugi paras šokk," rääkis Milling ja lisas, et kui abieluettepanek videoklipis ära kõlas, tõusis mees püsti ja laskus naise ette ühele põlvele.

Millingule meenus ka lugu, kuidas mees palus naise kätt Rummu karjääris sukeldudes.

"Mees laskus põhjas põlvili ja sõrmus oli tal ilusti karbi sees kinni, et see seal vees lendu ei läheks. Tüdruk hakkas juba mulle välja ajama külje pealt, et kas tuleb mask ära võtta peast, aga ta tegi ok märke, et jah ma olen nõus," rääkis Milling.

Mõni lugu on aga natuke kriminaalsema hõnguga.

"Mees oli raudus ja ta läks koju oma hambaharja ja seepi võtma, kuna teda hakati viima "kinnipidamisasutusse". Politseiametnik ütles, et sa võid nüüd naisele midagi viimast korda öelda või temalt midagi küsida. Naine muidugi istus ja oli šokis ja siis mees laskus käeraudadega põlvili, sai kuidagimoodi karbikese kätte ja palus kätt," jutustas Milling ja lisas, et politseiametnik hakkas seepeale plaksutama ja ka naine sai peagi aru, et vangi mineku näol oli tegemist näitemänguga.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Allikas: "Vikerhommik"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: