Trad.Attack! avaldas uue loo, peagi on oodata ka albumit

Trad.Attack!.
Trad.Attack!. Autor/allikas: Renee Altrov

Trad.Attack! avaldas äsja uue loo "Almost There", mis kõlab ka peagi ilmuval albumil "MYMiatures – Songs that never grew up".

"Meie viimane muusikaline käik, album "Make your move" ("MYM") avaldus üheksa kuud tagasi tagasi ning sellega öeldu elab nüüdseks suurepärast elu," ütles bändi kitarrist Jalmar Vabarna.

"Ometi jäi selle albumi loomisel sahtlisse mitu korda rohkem materjali, kui ühele kauamängivale mahub. Need on ideed, mõttevälgatused ja muusikalised seisundid, mis kannavad endas meie jaoks kõige olulisemat essentsi muusikas – emotsiooni," jätkas trummar Tõnu Tubli.

"Olgu inspiratsiooniks krabisev Seto meeste laul, lõpmatusse kajavad kitarrikeeled või kellamäng, kärisev torupill, parmupill või akustilis-elektroonilised trummid," lisas Sandra Vabarna.

Seega otsustas bänd parimad mõtted kokku koguda ja teha sellest kogumiku,  mis viivad kuulaja eri paikadesse ja momentidesse. Need on kõik hetked Trad.Attack!-i elus enne viimast albumit ning on salvestatud ja maha mängitud töötlemata kujul, et tuua kuulajateni killukesed jäädvustatud emotsioonidest, mis ei kasvanudki päriselt suureks ehk ei jõudnud "MYM" albumile.

Lisaks loole "Almost there" antakse sellel nädalal uuelt albumilt välja veel kaks lugu. Album ilmub 21. detsembril. Samal õhtul teeb bänd ka otselülituse Viljandis oma Facebooki kanalis ja mängib paar lugu elavas esituses ette. 

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: