Dave Benton: Aruba jäi mulle liiga väikeseks

Video: ERRFoto: ERR

Dave Benton avaldas raamatu "Olen see. kes olen. Suur intervjuu", kus paljud muusiku sõbrad, kolleegid ja lähedased esitasid talle küsimusi. "Ringvaate" reporter käis Bentonil külas ja uuris talt samuti teemade kohta, millest muusik varem eriti rääkinud pole.

Forbes ajakiri on aastaid tagasi kirjutanud, et Dave Benton on tõenäoliselt üks rikkamaid arubalasi. Muusik seab selle väite aga kahtluse alla. "Ilmselt arvatakse nii ajakirjas Forbes kui ka kõikjal Euroopas ja maailmas, et Eurovisiooni võitnud artistid saavad seejärel väga palju raha," ütles ta ja kinnitas, et nii see tegelikult pole.

Aruba jäi Dave Bentonile liiga väikeseks. "Seda, mida tahtsin elus saavutada, poleks ma saanud Arubal," sõnas ta ja lisas, et enne Eurovisioonile minemist helistas ta paljudele oma tuttavatele. "Esimene kõne oli mu sõbrale, endisele kolleegile konservatooriumis, tal oli muusikamaailmas palju sidemeid," ütles Benton ja kinnitas, et kui ta avaldas, et osaleb Eurovisioonil, hakkas sõber karjuma.

"Siis helistasin Saksamaale oma endisele mänedžerile Ilona Bussele, tema rääkis sellest agendile Austrias, sealt korjas uudise üles Itaalia meedia, pärast mida hakkasin kontakte otsima Skandinaaviast," kinnitas ta ja mainis, et kõigil rahvusvahelistel kontaktidel oli üks küsimus: "Kus asub Eesti?".

Benton rõhustas ka, et unistuste täitumiseks peab neisse uskuma. "Ära anna alla."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: