Epp Kõiv "Kuldvillaku" võidust: ma ei pannud endale mingeid ootusi

Telesaate "Kuldvillak" läbi aegade kolmas naistšempion, laulja Epp Kõiv tõdes, et tema jaoks oli töö tehtud juba pärast esimest saatevõitu ja mingeid ootusi ta endale ei pannud.

"Ma kindlasti ei ole kõige targem inimene ja ma kindlasti ei tea vastuseid kõikidele küsimustele," märkis Kõiv.

"Mul lihtsalt muuhulgas vedas. Juhtus nii, et seal mängus tuli palju küsimusi, mille vastuseid ma tõepoolest teadsin ja mul vedas ka nupuvajutusega. Mõlemat on vaja – nii teadmisi kui õnne."

Ta tunnistas, et kui võitis esimese saate, siis tema jaoks oli juba töö tehtud – ta oli valmis selle tulemusega ka juba koju minema.

"See võttis mult absoluutselt kõik pinged maha. Nii et edasi ma mängisin nii hästi kui sain, nautisin seda ja üldse ei pannud endale mingeid ootusi. See oli ka kindlasti üks edu pant, et ma nii rahulikuks jäin."

Kõiv märkis, et kuigi talle meeldib mälumängu mängida, siis ei harrasta ta seda üldse regulaarselt. Samuti ei tegele ta sellega, et võtaks entsüklopeedia ette ja hakkaks sealt järjest asju pähe õppima.

"Minu puhul see ei töötaks ka nii. Mulle peab ikka huvi pakkuma see, mille kohta ma uurin ja ma uurin seepärast, et mulle pakub see huvi."

Ta tõdes, et kuigi tal on keeruline välja tuua teemasid, mis talle väga hästi sobivad, sest teda huvitavad erinevad teemad, on loodus tema hinnangul mälumängualaselt üks tema nõrku kohti.

Toimetaja: Merit Maarits

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: