Toomas Valk: Nedsaja Küla Bändi esimeseks kontserdiks tegime ühe proovi

Video: ERRFoto: Merily Malkus/ERR

Saates "Hommik Anuga" oli külas Nedsaja Küla Bänd, keda pärjati Kuldplaadil nii aasta uustulnuka, aasta albumi kui ka aasta ansambli tiitliga.

Nedsaja Küla Bändi liige Toomas Valk kinnitas, et nende külas elab alaliselt umbes 30-35 inimest. "Poodi meie külas ei ole, lähim pood on umbes kuue kilomeetri kaugusel Petseris," ütles ta ja mainis, et lähim lasteaed on Värskas. "Kunagi oli samas Nedsajas ka kool."

"Meil on Nedsajas igal aastal küla püha, mille ajal ka kaugemad inimesed tulevad kokku, aga 2013. aastal mõtlesime, et võiks kuidagi külarahvast rõõmustada," sõnas ta ja nentis, et esimesel korral nad tegid ühe proovi ja esitasid rahvale neli-viis lugu. "Järgmine aasta mõtlesime, et teeme nüüd kaks proovi ja otsime mõned lood juurde."

"Esimestel aastatel mängisime neid lugusid, mis igale mehele meeldisid," ütles Valk ja kinnitas, et mida aeg edasi, seda enam mängivad ka omaloomingut. "Meil on erinevad maitsed ja tuleme erinevatest taustadest, mis panebki kokku väga mitmekesise repertuaari."

Nedsaja Küla Bänd esitas saates "Hommik Anuga" ka kaks lugu:

"See mees"

"Tšastuškad"

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: