USA presidendivalimised panid meemimeistrid kiiresti tööle

Dustin Lynchi koduaken Indianas ilmestamaks koroonaviiruse levikust, presidendivalimistest ja protestidest tekkinud olukorda.
Dustin Lynchi koduaken Indianas ilmestamaks koroonaviiruse levikust, presidendivalimistest ja protestidest tekkinud olukorda. Autor/allikas: Scanpix/Dustin O Keefe Lynch / SWNS

USA presidendivalimistest inspireerituna on sotsiaalmeedias läinud ringlema ka mitmed meemid, kus kajastatakse valimistega tekkinud emotsioone.

Tulemuste ootamine on stressirohke

Mitmeid meeme on tehtud selle kohta, et valimistulemuste ootamine tekitab stressi ja ärevust.

Tulemuste ootamisel lõppu ei paista

Nalja on tehtud ka selle kohta, et tulemuste saabumine võtab kaua aega. Eriti oodatakse Nevada tulemusi, sest kui Joe Bidenil seal võita õnnestub, on ta valimised võitnud.

Valmivad uued versioonid valimistulemuste kaardist

Inimesed hakkasid ka valimistulemuste kaardist oma versioone tegema. Näiteks, milline näeks kaart välja siis, kui igaüks hääletaks oma teksavärvi poolt.

Selline oleks kaart aga siis, kui Trump võidaks vaid nendes osariikides, kus kaardi koostaja kihutamise eest trahvi on saanud.

 Võitjaks on aga pakutud ka üllatustulijaid.

2016 vs. 2020

Lisaks asuti sotsiaalmeedias võrdlema ka 2016. ja 2020. aasta valimisi.

Kuidas reageerib ülejäänud maailm?

Meemides käsitletakse ka teiste riikide elanike reaktsioone.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: