Ansambel Miljardid avaldas uue videosingli "P.S.O."

Miljardid
Miljardid Autor/allikas: Hindrek Maasik

Ansambel Miljardid andis välja uue singli "P.S.O.", millele filmiti koostöös Triin Ruumetiga seikluslik muusikavideo. Lisaks bändiliikmetele löövad videos kaasa Mihkel Raud, Marta Vaarik ning boamadu Teemant.

"P.S.O." on pala Miljardite 18. novembril ilmuvalt albumilt "Ma luban, et ma muutun". Eelnevad singlid "Ma luban, et ma muutun" ning "Savi" said palju positiivset tagasisidet nii bändi fännidelt kui ka erinevatelt Eesti raadiojaamadelt. 

""P.S.O." on lugu ahnusest, mis ei tunne piire, kedrates maailmakorda, milles kogu inimkond veereb. Ühelt poolt pole kunagi varem nii suur hulk inimesi elanud niivõrd külluslikult. Teisalt näeme üha selgemini, kuidas peegeldab loodus meie liigi tegelikku seisundit," avas bändi solist Marten Kuningas loo tagamaid.

"Peaksime rohkem võtma vastutust ja usaldama iseendid, selmet lasta end teistel mõjutada, lükata ning tõmmata," lisas trummar Kristjan Kallas.

"Muusikaliselt kohtuvad siin Pink Floyd ja Dr. Dre, vokaalselt ehk aga hoopis Thom Yorke ja Prince. Eksperimentaalne paipoisilikkus avastamas oma gängstalikku sisemaailma," arutles bassist Peedu Kass.

Muusikavideo režissöör on Triin Ruumet, kellega koostööd bändiliikmed justkui ühest suust väga inspireerivaks peavad. "Saime videovõtetel tegeleda tumedamate teemadega, kui need, millega muidu iga päev kokku puutume. Triin oskas meid, kes me varem niimoodi näidelnud pole, end väga mugavalt tundma panna, et me stseenides üle ei mõtleks," rääkis kitarrist Raul Ojamaa. 

"Marten võttis minuga ühendust ja ütles, et tal on üks lugu, mis võiks mulle sobida. Mängus on pahad mehed ja toores liha. Kuulasin lugu, mõtlesin pahade meeste ja toore liha peale ning sain aru, et jah, see sobib mulle küll. Sõnad ja viis kõnetasid mind, jäid kummitama. Seal on irooniat ja kõhedust, samal ajal melanhoolset sügispäikest," kommenteeris video sündi Triin Ruumet.

"Miljardite poisid on väga lahedad mehed. Ei löö risti ette, löövad pigem pudeliga vastu pead kui vaja. Mulle meeldib, kui inimesed suudavad enda üle naerda ja samal ajal võtta tõsiselt seda, mida nad teevad," lisas ta.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: