Juubilar Merle Palmiste soovitab keskenduda rõõmupakkuvatele asjadele: neid pole mõtet edasi lükata

1. novembril tähistab Merle Palmiste 50. sünnipäeva. Tähtsa päeva puhul Margus Saarele antud intervjuus tunnistab näitleja, et tal on piisavalt kuraasi ja julgust teha seda, mida ise tahab.

"Teatud hetkedel /.../, kui sulle lööb ette selline number nagu 50, kui olla väga optimistlik inimene, siis pool elu on läbi ja pool elu ees. Millal siis veel teha neid asju, mida sa tõesti tahad? Või just keskenduda nendele asjadele, mis sulle tõesti rõõmu pakuvad? Neid ei ole mõtet edasi lükata! Kui vähegi võimalik on - tee ära!" kinnitas Palmiste.

Näitleja sõnul tema jaoks väga rikastav, kui tema koduteatris Draamateatris käivad külalislavastajad, -kunstnikud, -näitlejad jne. "Väga tore on käia ka ise mujal. Need on need erinevad inimkooslused. See on alati väga põnev. Ja tead, kui kutsutakse, siis üldiselt kutsutakse põhjusega. Siis on seal väike rosin või põhjus, miks sind just kutsutakse," rääkis Palmiste, et tema jaoks on väga oluline teada, et teda vajatakse ja usaldatakse.

Täispikka intervjuud juubilariga vaata pühapäeva õhtul ETV2-s kell 21.40.

Merle Palmiste on esmaspäeva hommikul külas ka "Vikerhommiku" saatejuhtidel. Kuula kell 9.20.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: