Taavi Teplenkov sarjast "Õnne 13": me oleme vananenud kogu Eesti rahva silme all

Sel laupäeval on eetris "Õnne 13" 800. episood. Sel puhul olid "Ringvaates" külas näitlejad Anne Veesaar ja Taavi Teplenkov.

"Üks väga suur pluss meie töös on see, et keegi ei ehmata ära kui sa üks hetk ekraanile ilmud, sest kõik on näinud, milline sa oled. Seda, et issand, mis temaga juhtunud on, kui vanaks ta on jäänud – seda ei ole, sest me oleme vananenud kogu Eesti rahva silme all," rääkis Teplenkov.

Nii Teplenkov kui ka Veesaar nõustusid aga, et ennast nad ise siiski ekraanilt vaadata ei taha. Veesaar ütles, et ta küll vaatab kõik "Õnne" osad ära, aga teeb seda siis, kui keegi teine parajasti sarja ei vaata.

Näitlejad tõdesid, et "Õnne 13" on kestnud nii pikalt ja tegelasi on nõnda palju, et nad tegelikult ei suudagi enam hoomata, mis kõik sarjas toimunud on. Näiteks ütles Veesaar, et ta ei mäletanudki, et Indrek Taalma ja Tiit Sukk ka "Õnnes" mänginud on.

Mõlemad tunnistasid ka, et päriselus on neid tihti nende tegelaskujudega n-ö segi aetud. Näiteks uuriti Teplenkovilt passikontrollis, et millal ta siis lõpuks ikkagi Merilini naiseks võtab.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: