Tanja Mihhailova-Saar ja Mikk Saar läksid koos kooli

Muusikud Tanja Mihhailova-Saar ja Mikk Saar läksid koos Luua metsanduskooli. Kui Mikk on koolis juba aasta aega käinud, siis tänavu sügisel liitus temaga ka abikaasa Tanja, kes asus õppima maastikuehitust.

Tanjal oli teisipäeval esimene koolipäev ja ta tõdes, et elevus oli suur. "Ma sõitsin väga vara hommikul välja – pool seitse või nii. Kool algab vara, aga kool on ka kaugel. Põnevus oli, kuigi aastaid tagasi, kui ma lõpetasin kolledži, siis ma mõtlesin, et ma rohkem õppida ei viitsi. Aga ikkagi olen praegu veel koolis."

Ta lisas, et Luua metsanduskool jättis talle mulje kui väga hea energiaga kool. Mikk on samas koolis juba üle aasta õppinud metsatehnikuks. "Need paar klassi, kuhu ma olen sattunud, on toredad. Kursakaaslased olid väga toredad, me saime tuttavaks. Mul oli sissejuhatav päev ja ega ma väga targemaks nii palju ei saanud selle koha pealt."

Mikk tõdes, et tema läks kooli seepärast, et tal tekkis huvi metsa vastu matkates, kui ta mõistis, et ta ei tea selle kohta tegelikult midagi ja tahaks rohkem aru saada, kus ta liigub ja mis ta teeb.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: