ETV-s alustab laupäeval suurejooneline draamasari "Maailm leekides"

ETV toob laupäevast vaatajateni uhke draamasarja "Maailm leekides", mis viib inimeste lugude kaudu teise maailmasõja aegsesse Euroopasse.

"Maailm leekides" ühendab riike ja inimesi, kelle elud maailmasõja algus paigast raputas. 2019. aastal valminud draamasari hargneb paralleelselt mitmes riigis ja erinevate inimeste kaudu, pakkudes sel moel mitmenäolist vaadet sõja alguse mõjust inimesuhetele, käitumisele ja vaadetele.

Rahvusvaheline on ka näitlejate seltskond, keda "Maailm leekides" peategelastena näeb, teiste seas teevad sarjas kaasa ka kassahittidest tuntud Helen Hunt, Lesley Manville ja Sean Bean.

Maailm leekides 

Sari käivitub 1939. aastal, kus Varssavis asub tööle noor inglise diplomaat Harry (Jonah Hauer-King), kes võõrsil viibides armub poolatarist ettekandjasse Kasiasse (Zofia Wichłacz). Kui Hitleri Saksamaa ründab Poolat, seisavad noored raskete valikute ees ja ainuke võimalus on põgeneda. Ent kuidas seletab Harry seda oma Manchesteri maha jäänud kallimale Loisile (Julia Brown) ja perele, snoobist emale (Lesley Manville), patsifistist isale (Sean Bean) ja tulisele noorele vennale (Ewan Mitchell).

"Maailm leekides" 

Varssavis toimuvate sündmustega paralleelselt hargneb vaatajate ees lahti südika ameerika ajakirjaniku Nancy (Helen Hunt) lugu Berliinis ja tema meedikust sugulase Websteri (Brian J. Smith) teekond Pariisis, kust mees vaatamata sõjale keeldub lahkumast.

"Maailm leekides" alustab ETV-s laupäeval kell 21.35. Pärast esimest osa on kogu sarja võimalik vaadata ka Jupiteris.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: