"Metslased" viib matkasellid mööda Eestit jalutama

Laupäeval jõuab ETV2 ekraanile reisisari erineva matkakogemusega seltskonnast, kes juuli lõpus läbi Eesti jalutas ning oma kogemusi jagas.

Jalutuskäik läbi Eesti kõlab esimesel silmapilgul väga inspireeriva plaanina, aga mida rohkem selle peale mõtlama hakata, seda keerulisemaks kõik muutub.
Kust võtta see minimaalselt kaks nädalat? Kellega minna? Millal minna? Mida kaasa võtta? Kas ma pean vastu? Äkki järgmisel aastal on kuidagi parem? Kas ikka üldse minna?

Nii võibki juhtuda, et hea plaan lükkub järgmisesse aastasse ja sealt järgmisesse ning jääb lõpuks kuklasse kripeldama. Sellele ei ole muud rohtu kui hakata otsast tegutsema ja asi ära teha.

2020. aasta juulis oli koos neljaliikmeline põhituumik, kellel matkamiskogemus väga erinev. Laulja Elina Netšajeva, kes enne matka oli maganud telgis neli ööd; reisisaadete tegija Lemo, kelle reisid möödunud peamiselt ratastel; loodusgiid Kaidi Jõesalu ja kunagine mägimatkaja Janek Reimal. Kahe nädala jooksul liitus nendega veel pikemaks ja lühemaks ajaks näitleja Ago Anderson, loodusfotograaf Jarek Jõepera, ellujäämisinstruktor Ranno Pajuri, matkahuviline kontoriametnik Kairi Lipstok, taimetark Asso Kommer, metsagurmee spetsialist Indrek Leht ja kümneid teisi toredaid Eesti inimesi.

Päikest, vihma, higi, ville, naeru ja pisaraid ning tohutul hulgal uusi tarkusi saab kaheksaosalisest matkasarjast alates 17. oktoobrist ETV2-s.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: