Jozels avaldas muusikavideo uuele singlile "Lil Black Heart"

Jozels
Jozels Autor/allikas: Pressimaterjalid

Jozels, kodanikunimega Joosep Järvesaar avaldas 21. septembril muusikavideo värskelt ilmunud singlile "Lil Black Heart". Tegemist on esimese singliga Jozelsi peagi ilmuvalt kolmeosaliselt EP-lt.

Jozels selgitas, et "Lil Black Heart" vaatleb suhtepsüholoogilist aspekti meie elus, kus naispool ei ole oma tunnetes kindel ja proovib läbi armastatu tõrjumise pühendumust vältida. "See tuleneb faktist, et meespool ei vasta naisterahva ideaalidele, kuigi see on parim, mida mees siin maailmas olla suudab," tõdes ta ja lisas, et meesterahva püüd olla parim versioon iseendast ongi kõik, mida naine enese teadmata soovib. "Selle järelduseni jõuab ta teose lõppedes ka ise."

"Lil Black Heart" sõnumist sai inspiratsiooni ka värskelt ilmunud muusikavideo. Muusik sõnab, et muusikavideosse osalejate leidmine polnud keeruline, sest tegemist on tema sõpradega. Samas lisas ta muiates, et natukene pidi neid ikkagi moosima ka.

Muusikavideo režissöör on Jozels ja operaator Robert Parelo. Visuaalid lõi Youngarlic ning grimmi eest vastutas Liisa Leetma.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: