Heategevussaade "Jõulutunnel" ootab ettepanekuid abivajajate toetamiseks

Jõulutunnel 2019
Jõulutunnel 2019 Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Juba 1999. aastal käivitunud ETV heategevusprogramm "Jõulutunnel" jätkab oma missiooni ka tänavu. Septembri lõpuni oodatakse organisatsioonidelt taotlusi abivajajate toetamiseks.

Jõulupüha traditsiooniline heategevusprogramm "Jõulutunnel" on kahekümne aasta jooksul vaatajate abil toetanud vähekindlustatud peresid, varjupaiku ja Toidupanka ning olnud aastaid laste ravi leevendaja. Heategevussaate toel on soetatud mitmesuguseid meditsiini- ja füsioteraapilisi seadmeid ning tõstatatud ühiskonnas olulisi teemasid.

Ka sel aastal soovib ETV koos vaatajatega pakkuda toetust olulise sotsiaal- või terviseprobleemi lahendamisel, mis on seni liiga vähe tähelepanu saanud või vajab lisatuge olemasoleva süsteemi kõrval. "Annetuste eest soetatav seade või pakutav tegevus võiks potentsiaalselt jõuda võimalikult paljude inimesteni," selgitas "Jõulutunneli" produtsent Margus Saar ja lisas, et algatuse eesmärk peaks olema selgelt mõistetav ja tulemus mõõdetav.

"Jõulutunnel" toetab oma tegevusega laiemaid teemasid, seetõttu võiks saate partner olla sihtasutus, mittetulundusühing või heategevusorganisatsioon, kellega koostöös jõuaks abi võimalikult paljudeni.

Heategevusprogrammis osalemiseks oodatakse taotlusi koos põhjendusega kuni 30. septembrini aadressil [email protected].

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: