Johannes Tralla jõuab oma motoreisil Rootsi

Nädal tagasi ETV-s alustanud "Johannese lähetamine" jätkub sel esmaspäeval motoreisiga läbi Rootsi.

Samal ajal kui kogu planeet püüdis pandeemia eest endasse sulguda, vaatas isepäine Rootsi koroonaviirusele julgelt silma. Johannes Tralla uurib oma motoreisi järgmisel etapil, kust ammutavad rootslased eneseusku kaitsta kodanikuvabadusi ka "katku ajal"?

"Johannese lähetamine" suundub oma reisil ka Malmösse, millest räägitakse kui kõige ohtlikumast linnast Rootsis. Tralla uurib kohalikelt, kuidas nemad oma kodulinna näevad ning kas nad tunnevad hirmu autode põletamise ja õhku laskmise ees. Rootsis viibides ei jäta Tralla proovimata ka kohalikku delikatessi - roiskunud heeringat.

"Johannese lähetamine" on ETV-s esmaspäeval kell 20.00. Saate teine osa on juba praegu nähtav ETV kodulehel.

Sobiva seadme ja kiire andmeside korral saab saadet veebis vaadata 4K-kvaliteedis, kasutades selleks arvutit või peegeldades arvutipilti 4K-võimekusega telerisse. Kõikide tehniliste tingimuste olemasolul pakub ETV koduleht vaatajale 4K-kvaliteediga saadet automaatselt, nende puudumisel saab saadet vaadata HD-kvaliteedis ja aeglase interneti puhul madalama kvaliteediga.

 

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: