Galerii: Euroopa keeltemäng Vikerraadios

26. septembril tähistatakse Euroopa keeltepäeva. Sel puhul korraldab Vikerraadio 25. ja 26. septembril koostöös Euroopa Komisjoni Eesti esindusega lustaka äraarvamismängu, mis toimub Vikerraadio kodulehel.

Tallinna Euroopa Kooli lapsed ja õpetajad loevad 15 Euroopa keeles ette lõigu Lewis Carrolli tuntud lasteraamatust "Alice Imedemaal", mängijatel tuleb mõistatada, mis keeltega on tegu.

Mäng algab ja on kodulehel nähtav 25. septembri hommikul kell 7.00, vastuseid saab saata 26. septembri õhtul kella 19.00-ni. Iga lõigu juures on kolm vastusevarianti, mängijal tuleb valida õige keel. Mängida saab nii eesti kui ka inglise keeles.

Mängust tehakse kokkuvõte ja auhinnad loositakse välja 27. septembri "Vikerhommikus" kell 9.20. Õiged vastused pannakse seejärel üles Vikerraadio kodulehele.

Peaauhinnaks on Euroopa Komisjoni Eesti esindus pannud välja tahvelarvuti, mis loositakse välja nende mängijate vahel, kes kõik keeled õigesti ära arvasid. Lisaks loosime välja kaks piletit Estonia teatri balletietendusele "Alice imedemaal" ning kõikide osalejate vahel mitmeid väiksemaid auhindu.
Kõiki ELi ametlikke keeli saab näha ja kuulata ELi veebilehel: https://europa.eu/european-union/about-eu/figures/administration_en

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: