Karmen Pedaru: koroonaviiruse testi olen teinud viis korda

"Ringvaates" oli külas modell Karmen Pedaru, kes rääkis koroonaviiruse tõttu muutunud modellindusest.

"Põhimõtteliselt tööd on, lihtsalt oleneb klientidest ja maadest, kuidas võimalused on," ütles Pedaru ja lisas, et kuigi tööd on varasemast veidi vähem, siis on tal ikkagi viimasel ajal päris kiire olnud. "Kolm päeva tagasi tulin Prantsusmaalt, pean homme Rooma minema, kus ma olen ka paar päeva ja siis lähen edasi."

Pedaru kinnitas, et on pideva reisimise tõttu pidanud tänaseks juba viis korda pidanud koroonaviiruse testi tegema. "Välismaal tehakse testi näpuotsast võetud verest, aga Eestis võetakse ninast," ütles ta ja mainis, et kuigi varasemalt on ta käinud ka haigena laval, siis praegusel hetkel pole see enam mõeldav. "Isegi kui ma ise tunneksin end natukenegi haigena, siis austusest teiste inimeste vastu ma jään ikkagi koju."

"Minu prioriteedid on koroonaviiruse tõttu väga nihkunud, olen rohkem kodusem olnud ja Eesti aega veetnud," ütles ta ja lisas, et tal on tekkinud muud huvid. "Olen hakanud kokkama, ma õppisin isegi ahju kasutamise ära, mis on minu jaoks suur asi," tõdes Pedaru, lisades, et samuti hakkas ta autokoolis käima.

Kuigi varasemalt kasutati põhiliselt nooremaid modelle, siis nüüd on Karmen Pedaru sõnul turg veidi muutunud. "Kasutatakse ka vanemaid modelle, on isegi 50- ja 60-aastaseid, see ei ole üldse enam nii, hetkel on täiesti teine suhtumine," sõnas ta ja lisas, et samuti on tänaseks juurde tulnud ka volüümikamaid modelle. "Muidugi on alati kliente, kellele meeldib null-suurus."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: