Carole Baskini eksabikaasa kadumise osas võttis sõna seni vaikinud tunnistaja

Carole Baskin
Carole Baskin Autor/allikas: outnow.ch/Netflix

Netflixi dokumentaalseriaalist "Tiger King" laiemat tuntust kogunud loomaõiguste aktivisti Carole Baskini eksabikaasa kadumise osas võttis äsja sõna Trish Farr-Payne, kelle eksabikaasa Baskini ja ta mehe juures töömehena leiba teenis.

Baskini teine abikaasa Don Lewis jäi kadunuks 1997. aastal, päev enne seda, kui ta pidi Costa Ricasse reisima, kirjutab Independent. Mees välja ei ilmunudki ja 2002. aastal kuulutati ta surnuks.

Sellest, mis mehega juthus, on levinud erinevaid versioone, mille levikule aitas kaasa ka Netflixi sari "Tiger King". Mitmed arvavad, et Baskin tappis oma abikaasa ja võltsis ta testamendi, et ta varanduse endale saaks, ent Baskin on neid jutte kindlalt eitanud.

Nüüd võttis aga CBS-i uues saates "The Tiger King Mystery" sõna Farr-Payne ja ütles, et ööl, mil Lewis kadus, saabus ta toonane abikaasa Kenny Farr hilja koju. Farr sõitis koju Lewise autoga, mille pagasiruumis olid mitmed relvad, mida mees väitis Lewisele kuuluvat.

Kui naine talt relvade kohta päris, ütles mees, et ta lubas Baskinile neid mõneks ajaks enda juures hoida. "Don on läinud. Ma ei taha, et sa temast räägiksid. Kui keegi midagi küsib, siis sa ei tea Donist midagi," ütles Farr naisele.

Kui Lewis kaks päeva hiljem kadunuks kuulutati, hakkas Farr-Payne aimama, et midagi kahtlast on toimunud. Kuna Farr oli aga tihti vägivaldne ja hirmuäratav, ei julgenud naine kellelegi midagi öelda.

Farr-Payne lisas ka, et umbes nädal hiljem ilmus tema verandale tabalukuga külmkapp, mis sama müstiliselt ka järsku kadus. Kui ta abikaasalt selle kohta küsis, vastas too, et naine ei peaks küsima küsimusi, mille vastuseid ta teada ei taha.

Farr-Payne lisas ka, et abikaasa ähvardas kord, et kui ta teda maha jätta üritab, pistab ta naise hakklihamasinasse nagu Lewisegi.

Baskin on varem öelnud, et ta andis Farrile relvad tükk aega pärast seda, kui Lewis kadunuks jäi ja et ta ei usu, et Farr võiks mehe kadumisega kuidagi seotud olla. Ta lisas ka, et armastab Farri kui oma poega.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: