Kristjan Jõekalda oma palgast: ma ei pea tegema ühtki õhtujuhtimist

Saates "Hommik Anuga" olid külas Eesti filmi- ja teleauhindadel parima meelelahutussaate preemiaga tunnustatud Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, kes rääkisid nii oma meeldejäävamatest "Kahe kange" reisidest kui ka sellest, kuidas teletööga rikkaks saada.

Teet Margna kinnitas, et ajaga tuleb vilumus ja kogemused. "Me tunnetame, teame ja tajume, mida vaatajad tahavad ja kuidas me oma rollid oleme kujundanud," ütles ta ja lisas, et saated lähevad ajas paremaks. "Me ise oleme väga õnnelikud oma viimase reisi üle Jaapanisse."

Samuti sõnas Margna, et teletööga rikkaks saamise juures on ainult üks saladus: tuleb olla efektiivne. "Ega ma ei oska mingit muud võlusõna välja pakkuda, kui õnnestub olla populaarne, kui telekanalitel õnnestub maha müüa tooteid ja kui produktsioon ei ole koormatud kallite püsikuludega, siis on see võimalik pika aja jooksul, ega see ei toimu üleöö," tõdes ta ja kinnitas, et neil on väga väike tiim.

Kristjan Jõekalda rõhutas, et kuigi "Kahe kange" reisisaadetega on ta saanud üle paljudest oma hirmudest, siis sinna juurde on aga lisandunud hoopis üks uus hirm, nimelt foobia võõraste inimeste suhtes. "Eesti inimesed mulle väga meeldivad, ma võin olla igal pool Eestis, aga kui ma lähen välismaale, siis mul on alati hirm, et midagi juhtub, kuna ma ei tea kohalikke kombeid nii väga."

Jõekalda jaoks on kõige meeldejäävamad reisid olnud Lõuna-Ameerikas, USA-s ja Jaapanis. "Kui USA välja jätta, kus ma olen varem käinud ja kuhu ma kindlasti lähen ka tagasi, siis Jaapan on see koht, kuhu ma tahan kindlasti tagasi minna," tõdes ta, lisades, et Jaapanis ei põrka keegi sinuga kokku, ei jookse sulle otsa, ei ole purjus ei lärma, ei haise. "Ma harjusin ära ka sellega, et võib-olla telesse tulles ma panin endale rohkem lõhna peale, aga ma ei kasuta enam üldse nii palju lõhna, sest jaapanlaste loogika on see, et miks ma pean enda lõhna teistele peale suruma."

Kuigi oma täpset palganumbrit ei tahtnud Jõekalda saates avaldada, siis andis ta ikkagi ühe vihje. "Ma ei tee ühtegi õhtujuhtimist, kas sobib selline vastus?" sõnas ta.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: