Estonia teatri sõbraks valiti Lauri Leesi

Marko Reikop ja Lauri Leesi
Marko Reikop ja Lauri Leesi Autor/allikas: Rein Mikk

Estonia teatrilaadal toimunud kontserdil kuulutati välja Estonia teatri sõber 2020. Tiitli pälvis Tallinna Prantsuse Lütseumi õpetaja Lauri Leesi ning selle andis üle eelmise aasta laureaat Marko Reikop.

5. septembril toimus ümber Estonia teatrimaja iga-aastane teatrilaat, kus lisaks välilavakontserdile sai osaleda balletitunnis ja ooperiproovis, osta estoonlaste näputööd ja aiasaadusi, aga ka kõikvõimalikku teatrikraami kostüümidest kuni rekvisiitideni.

Teatrilaada kontserdil kuulutati välja Estonia teatri sõber 2020, kelleks osutus Lauri Leesi. Marko Reikopi küsimusele oma viimase teatrielamuse kohta vastas Leesi, et selleks oli eilne juubelikontsert "Georg Ots 100". Tiitel antakse inimesele, kes armastab väga ooperit ja balletti ning käib väga sageli Estonia teatris. 

Leesi sõnul ootavat järgmine teatrikülastus teda juba 5. septembri õhtul ning selleks on Marina Kesleri verivärske ballett "Anna Karenina". Värske tiitliomanik sai kingiks Prantsuse ohvitseri mütsi lavastusest "Mina – Napoleon!". Tiitliga käib kaasas ka võimalus käia terve aasta tasuta teatris, kasvõi igal õhtul.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: