Moskvast pärit klounid ostsid Läänemaal talu ja annavad seal etendusi

"Ringvaate" reporter Heleri All läks külla klounidest elukaaslastele Katjale ja Aleksandr Mironovile, kelle lavapartneriteks on nii koerad kui ka ponid.

Kui kümmekond aastat tagasi lõbustasid Katja ja Aleksandr publikut Moskva tsirkuses, siis nüüd esinevad nad Läänemaal Piirsalus. "Tsirkus on pidu ja meile meeldis inimesi rõõmustada," ütles Aleksandr Mironov ja lisas, et see on nende elu. "Terve elu olen ma tsirkust teinud, enne Katjaga kohtumist reisisin tsirkusega üksinda, kui me kohtusime, siis töötasime koos kuulsas Vene illusioonishow's."

Kuigi esialgu töötas Katja tsirkuses balletitantsijana, keda saeti igal õhtul pooleks, siis õige pea lõid nad koos klouniduo ja tulid Eestisse. "Meile meeldis väga Läänemaa loodus ja otsustasime suvepuhkuseks korteri osta," ütles ta ja mainis, et neile hakkas siin aga nii meeldima, et nad otsustasidki Eestisse elama jääda.

"Katja armastab loomi väga ja ta on alati unistanud hobustest," sõnas Aleksandr Mironov ja tõdes, et seetõttu ostsid nad omale kaks poni. "Selle peale pidime endale ostma ka talu, kus on tänaseks veel ka kitsed, kass ja koerad."

Oma talus otsustasid Katja ja Aleksandr hakata andma etendusi, kus peategelasteks on talus elavad loomad. "Loomadele on võimatu midagi seletada," tõdes ta ja mainis, et praeguseks näevad nad aga seda, kuidas kõigi loomadega on võimalik trikke teha.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: