EFTA | Filmihuviline "Sipsikust": vangiriided seljas ja selline sootu kuju

Eesti filmi- ja teleauhindade galal anti sõna ka filmisõbrale, kes 48 tunni jooksul vaatas eksperimendi korras ära kõik möödunud aastal esilinastunud eesti mängufilmid.

"Tões ja õiguses" üllatas filmihuvilist koera eriti täpne näitlejatöö. Samas ei saanud erinevalt koerast näitlejatööle absoluutselt pihta "Klassikokkutuleku" tegelased.

"Sipsiku puhul jäi mul see karakter natukene ähmaseks. Minu meelest on ta endine vang - vangiriided seljas ja selline sootu kuju," rääkis mees. Suurepäraseks kiitis ta aga "Vanamehe" filmi, mis vääriks ka "Noormehe" proloogi.

Dokumentaalfilmidest tõstis ta esile Ott Tänaku tegemisi kajastanud linateose.

"Talve" filmis vääris esiletõstmist Ollepi karakteri. "Iga selle näitleja liigutus on puhas kuld!" Eesti filmis saab üldiselt harva naerda, kuid "Skandinaavia vaikus" õnneks parandas selle vea.

Lotte-lugude tegijad pole aga suutnud eriti ajaga kaasas käia. Tegemist on juba 20 aastat vana koeraga, kes pole enam filmisõbra arvates normaalne koer.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: