"Rannamaja" osaline: enam sellisesse saatesse ei läheks, enda lolliks tegemisest nüüd piisab

Eesti filmi- ja teleauhindadel (EFTA) on parima tõsielu-show kategoorias nomineeritud ka TV3 saade "Rannamaja", mille esimese hooaja osalised Seidi Voogre ja Ada-Marie Nelke rääkisid "Ringvaatele", kuidas saade nende elu muutis ja kellel nad ei soovitaks kindlasti taolisesse saatesse minna.

Voogre ja Nelke tõdesid, et reality-žanr teeb praegu tänu "Rannamajale" tagasitulekut. "Tükk aega ei ole midagi sellist olnud," märkis Voogre.

"Just selletaolise reality show tagasitulek. Nominentide seas on ju ka "Selgeltnägijate tuleproov". Aga ma arvan, et me oleme sellele korraliku alguse teinud," sõnas Nelke.

Rääkides põhjustest, miks osaleda saates, kus tegijad ootavad, et osalised on bravuurikad ja võtavad end riidest lahti, märkis Voogre, et see on väljakutse iseendale ja lisas, et tema näiteks ei joonud isegi kaamera ees tilkagi.

"Keegi ei sunni tegema mitte midagi," lisas Nelke. "Show'd saab ka ilma alkoholi ja paljaksvõtmiseta teha."

Voogre märkis, et saate produtsent kirjutas neile ette ainult väikese tegevuskava – kuhu nad lähevad, mis kohti külastavad jne. "Aga jutt tuleb kõik enda suust," kinnitas Voogre.

"Oma lollused teeme ka ise," lisas Nelke ja kinnitas, et lollusi keegi neil saate meeskonnast eraldi teha ei käse.

Tasust rääkides sõnasid tüdrukud, et see on konfidentsiaalne teema, kuid nad elavad praegu väga mugavalt ja suuresti suunamudija elu. Kuivõrd jälgijaid tuleb nende sõnul kogu aeg juurde, on nad veendunud, et on keeranud "Rannamajast" saadud tuntuse enda kasuks.

Tuleb jääda ükskõikseks

Rääkides sellest, kuidas tõsieluseriaaliga kaasneva pingega hakkama saada, sõnas Voogre, et eelkõige tuleb ükskõikseks jääda. "Tuleb olla pohhuist."

"Siin ei olegi muud varianti," lisas Nelke. "Kui sa telesse lähed, pead arvestama, sellega, et sealt tuleb kommentaare. Tuleb neid mitte lugeda. Need peavad olema nagu hane selga vesi."

Voogre ei soovita reality-saatesse minna nendel, kes võtavad iga sõna hinge. Nelke ei soovita omakorda minna neil, kes tahavad saates iga hinna eest show'd teha.

"Kui sa teed endast võltsisiksuse, et "oh ma nüüd lähen sinna ja olen selline ning jään kõigile meelde" – kui sa majast välja tuled, siis kas sa suudad seda persona't veel üleval hoida?" küsis Nelke.

Nelke tõdes, et enam ta "Rannamaja"-taolisesse saatesse ei läheks. "Kindlasti mitte. Ma võin teha muid naljakaid saateid, aga enda lolliks tegemisest nüüd piisab."

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: