Raul Rebane meenutas uputusi ja põlenguid telemaja ajaloos

"Ringvaates" oli külas endine ETV programmijuht ja telespetsialist Raul Rebane, kes meenutas suuremaid õnnetusi, mis on telemaja aastate jooksul tabanud.

"Saated eriti ära jäänud pole, aga televisioon on olemuslikult juba 24 tundi ööpäevas eetris ja midagi peab lihtsalt juhtuma," meenutas ta ja sõnas, et televisioon on asi, kus juhtub.

Raul Rebane tõdes, et ERR-i telemaja näol on tegemist kõige halvemas olukorras oleva riikliku tähtsusega hoonega Eestis. "Siin ei ole midagi viimase 35 aasta jooksul muutunud," sõnas ta.

Samuti kinnitas Rebane, et temagi on telemajas tulekahju läbi elanud. "See oli 1994. aasta 27. veebruaril, Lillehammeri olümpia viimane päev ja siis oli niimoodi, et uue kohviku mingisuguse rasvaasjad läksid sedasi, et ventilatsioon vedas suitsu katusest välja," ütles ta ja mainis, et tuletõrje tuli kohe kohale ja kustutas selle ära. "Nad tulid kokku vist kuue autoga."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: