ETV2 toob koju prantsuse filmiõhtud

Elukool
Elukool

ETV2 toob sel sügisel koostöös Prantsuse Instituudiga ekraanile omanäolise valiku prantsuse viimaste aastate kinokunstist. Kolmapäevaõhtuses maailmakino programmis saab näha viit eripalgelist filmi ajaloolisest draamast sõjapõneviku ja krimikomöödiani.

Prantsuse filmiõhtute programmi ja ühtlasi uue kooliaasta avab 2. septembril südamlik koguperefilm "Elukool" ("L'ecole buissonniere", 2017). Kava jätkub filmidega "Gauguini teekond Tahitile" ("Gauguin: voyage de Tahiti", 2017), "Kaksikelu" ("Doubles vies", 2018), "Hundi kutse" ("Le chant du loup", 2019) ja "Henri Picki mõistatus" ("Le mystere Henri Pick", 2019).

Avafilm "Elukool" on ETV2 eetris kolmapäeval, 2. septembril kell 21.30.
Pariis, 1930. Lastekodulapse Pauli võtavad enda hoole alla rõõmsameelne talupidaja Celestine ja tema metsavahist abikaasa. Krahv de Fresnaye valdusesse kuuluvad Sologne'i maakonna ääretud metsad ja põllud, metsik ning vaba loodus koos seal askeldavate salaküttidega, kes samas loodusest hoolivad – see kõik haarab poisi endasse ja Paul asub innuga elu ja metsa saladusi avastama. Ent saladused puudutatavad ka teda ennast. Tundub, et Paul ei sattunud maakonda juhuslikult...

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: